Najgłośniejsza strefa kibica w Krakowie.

Restauracja Magillo zaprasza!Miejsca dla kilkuset kibiców, 30-metrowy telebim, pyszne jedzenie i orzeźwiające napoje! Wpadajcie do mistrzowskiej strefy kibica w Restauracji Magillo w Krakowie!

Startuje najważniejsze sportowe wydarzenie tego roku – Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji! Przed nami cały miesiąc emocji, kibicowania i – miejmy nadzieję – okazji do świętowania.
Sportowe emocje! Duży ekran na świeżym powietrzu, specjalne menu i świetna atmosfera – tak właśnie będzie wyglądała strefa kibica w Restauracji Magillo w Krakowie.

Mecze będą transmitowane codziennie od 14 czerwca.

Zabierz znajomych, kibicujcie wspólnie!

Jeśli mecz – to tylko w najlepszym towarzystwie! Przyjaciele, znajomi i najbliżsi – zabierz ich ze sobą i kibicujcie wspólnie. W takich momentach nawet „niedzielni kibice” nie są w stanie oderwać wzroku od piłki, murawy, stadionu.

Podczas meczu najważniejsze są emocje, a te najlepiej okazywać w sprawdzonym gronie i najlepszym towarzystwie. Gotowi na Mundial?

Gdzie najlepiej oglądać mecz? W najgłośniejszej oficjalnej strefie kibica w Krakowie! Czyli w Restauracji Magillo, przy ul. Lipowskiego 18.

Wszystkie mecze mistrzostw wyświetlane na ogromnym, 30-metrowym telebimie. Do Waszej dyspozycji jest 800 miejsc siedzących. A do tego – jak zawsze w Magillo – pyszne jedzenie i najlepsze orzeźwiające napoje! W strefie będzie na Was czekało specjalne mistrzowskie menu.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Najgłośniejsza oficjalna strefa kibica w Magillo pomieści setki kibiców! Ciebie (i Twoich znajomych) też nie może tam zabraknąć. Już dziś zarezerwuj miejsce!

Sprawdź nasze pozostałe artykuły prasowe:
Rekordy Guinnessa
Tomasz Maćkowski

NAJDŁUŻSZA PIZZA NA ŚWIECIE (1010 M) – 2010 r.

W niedzielę 29 sierpnia 2010 w Krakowie ustanowiono rekord Polski na najdłuższą pizzę. Organizatorami wydarzenia była sieć hurtowni Makro Cash & Carry oraz My – Restauracja Magillo. Przygotowania rozpoczęto na Błoniach już o godzinie 2-giej w nocy.

CZYTAJ WIĘCEJ »