Pisali o nas
TVP Info ~ ,,Pierogi z dziczyzną pokonały smakiem rozmarynowe z kurkami”

Pierogi z dziczyzną zdobyły pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze pierogi podczas XII Festiwalu Pierogów w Krakowie. Uznanie jury zdobyło nie tylko nadzienie, ale i ciasto. Jury wyróżniło także zaprezentowane podczas konkursu przez innych uczestników pierogi lordowskie (z serem i limonką) i pierogi z marchewką.

Dziennik Polski ~ ,,Największa lasagne, czyli rekord Guinnessa”

ATRAKCJE. Wy­pieczona w Centrum Kibicowania „Solne Miasto” lasagne ważyła prawie 5 ton. Przy „gotowaniu” gigantycznych ilości włoskiej potrawy pracowało 50 osób.

Dziennik Polski ~ ,,Bigos na miarę rekordu”

Wydarzenie. W Charsznicy został pobity rekord Guinnessa – ugotowano tu z kapusty danie o wadze ponad dwóch ton. A producenci walczyli o tytuł I Pary Kapuściarzy Roku, ugniatając kapustę w beczce, ważąc ją i rzucając nią do celu.

Dziennik Polski ~ ,,Przywędrowały z Chin i zagościły w Krakowie”

Rozmowa o międzynarodowej sławie Festiwalu Pierogów z ANNĄ GRABOWSKĄ, zastępcą dyrektora ds. promocji Urzędu Miasta Krakowa

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/5881112,przywedrowaly-z-chin-i-zagoscily-w-krakowie,id,t.html

Newsweek ~ ,,Pizza rekord guinnessa w krakowie – najdluzsza pizza świata”

W Krakowie padł pizzowy rekord Guinnessa. Podczas imprezy Pizza w skali Makro powstała pizza o rekordowej długości ponad 1 kilometra. Po wyczerpujących 18 godzinach pracy nad pizzą, oficjalny juror mógł z radością ogłosić wyniki. Od tamtej chwili nowy rekord na najdłuższą pizzę w Polsce wynosi dokładnie 1 km, 10 metrów i 28 cm.

Dziennik Polski ~ ,,Czy zwierzęta to dobry pomysł na dekorację restauracji?”

Bieżanów. Klienci lokalu zarzucają jego właścicielowi, że męczy zwierzęta. Kontrole inspektorów tego nie potwierdzają.

FAKT ~ „W tej restauracji królują zwierzęta”

Restauracja „Magillo”, położona na obrzeżach Krakowa przy ul. Lipowskiego w Bieżanowie na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie. Nic bardziej mylnego! Dopiero w środku czekają prawdziwe skarby. „Magillo” to bowiem restauracja- ZOO.


Mapa dojazdu